Doradztwo

Będąc w środku często nie zauważamy tego co na zewnątrz.

Usprawnienie zdolności organizacji nie zawsze wymaga licznych szkoleń, stosów przeczytanych książek czy żmudnych zajęć ciągnących się tygodniami. Czasami wystarczy kilka trafnych pomysłów, podsuniętych przez osobę stojącą z boku, patrzącą na wszystko z innej, świeżej perspektywy, która potrafi na nowo przyjrzeć się danej sytuacji i dzięki swojemu doświadczeniu zaproponować rozwiązania nie dla każdego oczywiste.

Proponuję, aby w szczególnie ważnych momentach dla organizacji weryfikowali Państwo swoje koncepcje podczas spotkań z osobami spoza firmy. Często takie spotkania mogą zwyczajnie zainspirować i wskazać nowe możliwości rozwoju. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze podczas tworzenia dużych projektów, jak również może uchronić przed pomyłką i kompromitacją.

Być może gdyby Nokia lub Polaroid częściej korzystali ze wsparcia specjalistów, którzy byli poza „środkiem”, ich losy potoczyłyby się inaczej. Prawdopodobnie nadal byliby liderami w swojej branży, tak jak to miało miejsce wcześniej.

Chętnie podzielę się z Państwem swoją wiedzą, oferując doradztwo w takich dziedzinach jak:

  • budowanie zespołu,

  • wyznaczanie kompetencji lidera,

  • zwiększanie sprzedaży,

  • poprawianie jakości obsługi klienta,

  • budowanie systemu motywacyjnego,

  • zmiany w organizacji.

Zachęcam do kontaktu, dzięki któremu do granic możliwości wykorzystamy indywidualne umiejętności, ambicje i talenty drzemiące w Państwa organizacji.