Coaching

„Odblokowaniem potencjału osoby w celu maksymalizacji jej dokonań i działań. Jest raczej pomaganiem w uczeniu niż nauczaniem”  – tak coaching definiuje pionier tej metody John Whitmore.

Coaching jest procesem pełnym inspiracji i twórczego myślenia, wzmacniającym rozwój kompetencji człowieka. W stosunkowo szybkim czasie pomaga zbudować wartościowe postawy, zmienić ograniczające nas przekonania i rozwijać nowe strategie zachowań. Jest doskonałą metodą zwiększenia motywacji pozwalającej osiągnąć zamierzone cele i rezultaty.

Coaching jest dla osób, które chcą zmiany. Dla tych wszystkich, którzy stoją przed poważną decyzją, a brakuje im jasnej oceny sytuacji. Proponuję go osobom chcącym wyzwolić dodatkową kreatywność lub zmobilizować siebie bądź innych do sięgania wyżej. Jest on także dla osób, które odczuwają brak równowagi między pracą zawodową a życiem osobistym, jak również dla tych, którzy potrzebują większego zorganizowania i usamodzielnienia się w kierowaniu własnym życiem. Osoby, które przeszły proces coachingowy, lepiej wykorzystują swoje umiejętności i naturalne zdolności. Mają spokojniejszy ogląd codziennych sytuacji i często widzą więcej możliwości rozwiązania pojawiających się problemów.

Proces coachingowy składa się zazwyczaj z 5–10 spotkań i trwa od 2 do 6 miesięcy.
W zależności od potrzeb może zostać przedłużony bądź skrócony. 

Sesja coachingowa w ramach indywidualnego, trwającego półtorej godziny spotkania to inwestycja 250 złotych brutto, plus ewentualne koszty dojazdu. 

Zapraszam do kontaktu, coaching to wspaniała, pełna przygód i inspiracji droga ku lepszemu.